Ocieplenia budynków pianą PUR - Kraków i okolice

Prace izolacyjne mają na celu zabezpieczenie obiektu przed przedostawaniem się powietrza przez przegrody zewnętrzne. Choć do najpopularniejszych materiałów izolacyjnych zalicza się wełnę i styropian, coraz częściej wykorzystywane są także nowoczesne materiały. Do ocieplenia domów stosuje się również piankę PUR, która
w wielu sytuacjach okazuje się najskuteczniejsza. Firma Madir Sp. z o.o. jest jednym z głównych wykonawców, którzy stosują tę technologię w Małopolsce. Wykonujemy między innymi ocieplenia poddaszy w Krakowie, Trzebini, Skawinie, a także wielu innych miastach tego regionu.

 

Dlaczego warto powierzyć nam ocieplenia domów?

Kraków i okoliczne miasta to obszar, na którym od lat prowadzimy prace budowlane. Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje już od 2010 roku. W tym czasie przeprowadziliśmy wiele prac izolacyjnych w obrębie dachów,
a także ocieplenia ścian i stropów. Kraków jest miastem dobrze znanym naszym pracownikom, dlatego nie marnujemy czasu na kluczenie po mieście w poszukiwaniu punktu docelowego. Zapewniamy fachową obsługę
i dajemy gwarancję, że dzięki naszemu doświadczeniu prace będą przebiegały szybko i z zachowaniem najwyższych standardów.

Wieloletnie doświadczenie przy ociepleniu budynków w Krakowie i całym województwie małopolskim przyczyniły się do zdobycia bogatego doświadczenia w technologii ocieplania budynków pianą PUR. Wybierając nasze usługi, nie musisz obawiać się o błędy technologiczne czy niedoróbki. Prowadzimy prace zgodnie ze sztuką budowlaną i jednocześnie dajemy gwarancję na wykonane prace. Sporo klientów skorzystało z naszej oferty na ocieplenie poddaszy w Krakowie, dlatego z pewnością znajdziesz osoby, które chętnie same wyrażą opinię na nasz temat. 

 

Korzyści wynikające z ocieplenia poddaszy pianką PUR Kraków 

Umiejętności i profesjonalizm wykonawców z firmy Madir Sp. z o.o. idą w parze z jakością i funkcjonalnością nowej technologii. Ocieplenia domów w Krakowie za pomocą pianki pozwala uniknąć problemów związanych
z niedokładnym wypełnieniem przestrzeni. Na powierzchni ocieplanej tym materiałem nie powstają mostki termiczne, przez które mogłoby uciekać ciepłe powietrze. Ponadto piankę można zastosować przy ociepleniu budynków w Krakowie, gdzie struktura konstrukcji jest nieregularna. W miejscach, gdzie nie da się wykonać skutecznej izolacji styropianem czy wełną, jedynym skutecznym sposobem będzie użycie pianki. 

W związku z tymi właściwościami materiału najczęściej wykonujemy prace przy ociepleniu poddasza pianką w Krakowie. To właśnie nieregularna konstrukcja więźby dachowej jest miejscem, gdzie płyty styropianowe nie zapewniają skutecznej izolacji. Znacznie szybsza i wydajniejsza metoda polega właśnie na aplikacji pianki. Ocieplenie poddasza pianką w Krakowie bardzo często prowadzimy na obiektach zabytkowych, gdzie mocowanie innych materiałów izolacyjnych mogłoby naruszyć starą więźbę dachową.

 

Ocieplenia ścian i stropów Kraków – w jakich obiektach?

Dobre parametry izolacyjne i możliwość dokładnego wypełnienia szczelin są przydatne nie tylko przy ociepleniu poddasza pianką. Kraków to także nowe osiedla domów jednorodzinnych wykonywanych w nowoczesnej technologii szkieletowej. W takich budynkach również można zastosować technologię aplikacji piany. Ocieplenia ścian i stropów w Krakowie za pomocą pianki zastępuje mało efektywne materiały izolacyjne. Przeprowadzane przez nas czynności sprawiają, że budynki są tańsze w eksploatacji i bardziej ekologiczne. 

Ocieplenia budynków w Krakowie prowadzone w obrębie konstrukcji nośnych obejmuje przede wszystkim ściany zewnętrzne w budynkach szkieletowych. Jednak ta metoda jest równie skuteczna przy izolacji ścian zewnętrznych wykonanych w suchej zabudowie. Tutaj wypełnia się przygotowane komory, dlatego prace przebiegają podobnie, jak w przypadku ocieplenia poddaszy. Kraków jest miastem, gdzie nasi pracownicy wykonują prace modernizacyjne, a pianką PUR wypełniamy uszkodzone części izolacji. 

 

Profesjonalna izolacja fundamentów i elewacji Kraków

Nasze agregaty najczęściej wykorzystywane są do ocieplenia poddaszy w Krakowie i okolicach. Jednak przy szczególnych potrzebach nasi pracownicy mogą przeprowadzić również inne prace. Nieco mniej powszechną metodą ocieplenia jest izolacja fundamentów i elewacji. Kraków i okoliczne miasta pełne są obiektów, w których wykonywaliśmy takie roboty. Z reguły chodzi o wykonanie dodatkowego ocieplenia na budynku gospodarczym czy magazynowym. Pianę można aplikować bezpośrednio na ściany z cegieł, bloczków silikatowych czy nawet ścian blaszanych. 

Nasze agregaty wykorzystujemy również do prowadzenia prac przy fundamentach. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na docieplenie fundamentów w już użytkowanych obiektach. Izolacja fundamentów i elewacji w Krakowie zawsze powinna być skonsultowana z projektantem, który potwierdzi skuteczność tej metody przy danym zakresie prac. 


Ocieplenie poddaszy w Krakowie z firmą Madir Sp. z o.o. jest gwarancją sukcesu. Stosujemy najwyższej jakości pianki poliuretanowe i agregaty do ich aplikacji. Ponadto jesteśmy skoncentrowani na potrzebach klienta, traktując go jako najważniejsze ogniwo w naszej współpracy. Skontaktuj się z nami i umów na wstępną wycenę renowacji fundamentów, stropów i ocieplenie poddaszy w Krakowie.